Nadpozemská lehkost, neutuchající vášeň a nezapomenutelný orgasmus. Nuru masáže si zkrátka zamilujete!

Nadpozemská lehkost, neutuchající vášeň a nezapomenutelný orgasmus. Nuru masáže si zkrátka zamilujete!

Návštěva klasických erotických masáží Vás již omrzela, a tak nyní hledáte vzrušení, na které do smrti nezapomenete? Anebo toužíte po smyslném zážitku s krásnou dívkou, který však bude daleko šťavnatější, než běžné milování, či máte chuť pořádně si odpočinout a vychutnat si pohodový relax s prvky exotiky? Potom neváhejte, vydejte se s námi až do dalekého Japonska, zjistěte, co nuru masáž je, a podlehněte jejímu kouzlu.

Smyslná erotická masáž, určená všem, kdo si chtějí vychutnat opravdové vzrušení, jež jim běžná stimulace intimních partií nedokáže nabídnout, má domov, podobně jako slavná tantra, až na Dálném východě, konkrétně v Zemi vycházejícího slunce.

Zdejší dívky byly již od malička vedeny k tomu, aby se uměly o svého muže náležitě postarat a učinit ho šťastným, a právě vášnivá body to body masáž byla jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout.

 

Vyměňte nudu za vzrušení s kapkou exotiky

Milostné umění, skvělá relaxační technika, i jedna z nejoblíbenějších erotických masáží na světě, tvoří pomyslný přelom mezi smyslným milováním a klasickým laskáním penisu. Na rozdíl od tradiční tantry se nepoužívá při japonské masáži olej, ale extrémně kluzký gel vyrobený z řas Nori, který dodá tomuto, již tak vzrušujícímu zážitku, ten pravý erotický náboj.

Stoprocentně přírodní a ve vodě rozpustný gel, podle kterého získala slavná nuru masáž své jméno, si zaručeně zamilujete. Na rozdíl od běžného oleje, je dokonale omyvatelný, a tak se nemusíte v žádném případě obávat, že by Vaše drahá polovička po návratu domů něco poznala. Navíc skvěle hydratuje pokožku, a dodá ji svěžest, díky čemuž se budete ještě dlouhé hodiny po erotické masáži cítit naprosto uvolněně a odpočatě.

 

Dopřejte si chvíle potěšení se svůdnou Asiatkou

Záleží pouze na Vás, s jakou z našich dívek se do milostného dobrodružství pustíte, fantasii se meze nekladou. Všechny slečny jsou velmi přívětivé a rády vyjdou vstříc Vašim přáním a požadavkům. Chcete-li se však na vlastní kůži přesvědčit o tom, co je nuru masáž doopravdy zač, a užít si ji se vším všudy, vyberte si některou z našich šikmookých krásek, jež dodají této smyslné erotické masáži ten pravý šarm.

Chystáte se do našeho prvotřídního masážního salonu objednat, ale nevíte, jaká délka je optimální? Potom vězte, že při takto vzrušujícím zážitku, kterým nuru masáž bezesporu je, letí čas jako o závod, a byla by zajisté velká škoda, nechat si ho kvůli němu zkazit. Rozhodně Vám proto doporučujeme vyhradit si na tento typ erotické masáže minimálně hodinu, avšak velmi brzy zjistíte, že 60 minut uteče s našimi přítulnými dívkami jako voda, a budete chtít mnohem víc. Máte se totiž na co těšit.

 

Vychutnejte si každý okamžik a podlehněte pokušení

Slečna, kterou jste si zvolili, na Vás nejprve nanese mazlavý nuru gel, jež krásně chladí, tak, aby žádná část Vašeho těla nezůstala nezakryta. Poté se oddáte masérčiným hbitým prstíkům, jež začnou laskat nejen Vaše záda, ruce, nohy, ale také erotogenní zóny. Brzy Vás však dívka začne masírovat také svými bujnými vnadami, pevným zadečkem, a nakonec po Vás začne klouzat celým svým ohebným tělíčkem.

Jakmile pozná, že jste vzrušeni na maximum, začne se soustředit na stimulaci Vašich intimních partií, avšak způsob zakončení nuru masáže, závisí pouze na Vás. Budete-li mít chuť, může Vás šikmooká kráska dovést až ke slastnému vyvrcholení, anebo si prohodíte role, a zkusíte dívku také sami namasírovat, či zakončíte tento nanejvýš vzrušující zážitek vzájemným uspokojováním, které si oba maximálně užijete.

Chcete si dopřát něco jedinečného, vášnivého a okouzlujícího zároveň? Navštivte naše VIP studio ještě dnes, a vychutnejte si tradiční nuru masáž, na kterou nikdy nezapomenete.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.masazneninevera.cz/wp-content/uploads/2018/04/11.jpg);background-color: #000000;background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 600px;}