Masáž penisu a prostaty

Smyslem masáže penisu a prostaty je co nejvíce oddálit vyvrcholení a rozproudit vaši energii do celého těla. Jemnými doteky bude naše masérka třít váš penis a vy se ponoříte do světa erotické fantazie. Dosáhnete dosud nepoznanou rozkoš. Tato erotická masáž penisu je inspirována tradiční kámasútrou.

Po celou dobu masáže budete klidně ležet, zatímco masérka bude jemně masírovat vaše tělo a zejména pak vaši mužskou chloubu.

Efektem erotické masáže penisu  a nejen této masáže spočívá v tom, že se výrazně zlepší mužské kondice, ale dosáhnete tak nebývale silné uspokojení a unikátní zkušenost. Navíc se naše masérky přizpůsobí podle vašich potřeb a přání.

Oblíbené jsou také erotické masáže prostaty, které se staly fenoménem. Budete úzce spjat s masérkou, která se bude věnovat především vašim hýždím.

Svými prsty vás dovede až na samotný vrchol a uvolněná intimita doprovázená smyslností a slastným sténáním bude promísená erotikou a vašim vyvrcholením. Záleží jen na vás, zda jej potlačíte nebo se budete chtít podívat do světa rozkoše vícekrát.

Naše erotické masáže jsou diskrétní, vášnivé a energické.

Odhoďte tedy veškerý stud a zábrany! Vstupte do světa intimity a nahých těl. Příval nové energie vás přivede na jiné myšlenky a budete se cítit jako znovuzrození!

Naše služby

REZERVUJTE SI TERMÍN