VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA NAŠICH PROSTORŮ

Náš masážní salón je určen všem, kteří hledají uvolnění, relaxaci a smyslnou energii v podobě erotické masáže, erotické masáže lávovými kameny,  nuru masáže, masáž prostaty, masáž penisu, ale také uvolnění smyslů v podobě relaxační masáži nebo sportovní masáži.

Vstoupíte – li do našeho světa a dopřejete – li si luxus, poznáte naši starostlivou péčí, diskrétnost a něžnou péči, která ve vás vyvolá smyslnost, rozproudí krev a uvolní vaše smysly.

Masáže jsou staré tisíce let a byly velmi oblíbené již ve starém Egyptě. Hormony štěstí, které se díky stimulaci erotogenních zón a intenzivní erotické masáži uvolňovány z těla, mají pozitivní vliv na celý lidský organismus. Někdy erotická masáž předčí i všude milovanou čokoládu a pomůže daleko víc než odborná pomoc psychologů.

Pěkné a příjemné prostředí plné barev a doplňků, čisté pokoje, hudba umocňující zážitek z erotické masáže, vůně aromatických svíček, soukromí doplněné cudnou intimností a čisté osušky, ručníky, různé podložky, pohodlné polštářky, to vše na vás čeká v našem salónu, který najdete na Praze 2, Vinohrady.

Vstupte do tajuplného světa erotiky a nechte se hýčkat!

Kontakt

  • +420 773 480 202
  • masaze-princess@email.cz
  • PO-PÁ 9:00-23:00, VÍKEND: 10:00 - 22:00
REZERVUJTE SI TERMÍN